בלוג - סיפורים לילדים


    אתרינו מלא בסיפורים לילדים. הסיפורים שלנו מלאים במוסר השכל נפלא. וכדי שתהיו מעודכנים עם הסיפורים שמתחדשים מדי שבוע, פתחנו את הבלוג הזה.
מאד נשמח לקבל את הערותיכם והארותיכם!  


חיפוש :
21/1/2014
האם גם לילדים שלכם קשה לוותר לפעמים? אם אינני טועה זו בעיה יומיומית של כל ההורים... כמה נפלא היה עולמינו אם היו בו יותר אנשים כמו הקצב שבסיפור הבא:

15/12/2013
אני חושבת שאין הורה בעולם שלא מטרידה אותו השאלה הזאת. אנו לא מתימרים להציע פתרונות קסם, אך יש בידינו קצה חוט יקר, שיכול מאד לתרום לתהליך. כמו שכתבנו כבר באתר, אנו מציעים להשפיע על הילד דרך התת מודע שלו. באופן זה אנו עוקפים את ההתנגדות הטבעית ומצליחים להשיג את ההזדהות שלו. הסיפור בעל המוסר השכל, הוא זה שיעשה בשבילנו את העבודה. וכאן עלינו להזכיר, שלא מומלץ לכוון את המסר ישירות אל הילד, בסוף הסיפור, אלא כדאי לתת לילד לקלוט אותו בעצמו... לפני עשרת ימי תשובה, פרסמנו סיפור מתוק על ילד שהחליט לאסוף מצוות.

8/12/2013
רוצים לתקן את העולם? אם התשובה לשאלה הזאת חיובית, כדאי לכם לקרוא את הסיפור הנפלא - "תיקון העולם". את הסיפור- משל הזה הבאנו בין השאר להמחשת פרשת שבוע - ויגש.

8/12/2013
סיפור חובה לכל ילד, וגם למבוגרים שבינינו הוא לא יזיק :) על שמחת חיים, הכרת הטוב, והמבט החיובי על כל המתנות שהבורא חנן אותנו בהן...

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים